درباره گروه توان رسان

 

گروه توان رسان

 

شرکت توان رسان در سال ۱۳۶۹ به عنوان نمایندگی انحصاری فنی و بازرگانی کمپانی Lenze آلمان فعالیت خود را در زمینه سیستم های انتقال قدرت صنعتی در دو بخش الکترونیک و مکانیک آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از امکاناتی کامل و کادری مجرب و دوره دیده از همان ابتدای فعالیت، خود را به عنوان اولین وارد کننده تخصصی سیستم های کنترل کننده دور الکتروموتورها یا همان اینورتر ها (Inverter) و سیستم های Servo در ایران، به بازار صنعت ایران معرفی نمود.
توان رسان متشکل از پنج هسته مرکزی می باشد که عبارت اند از:

  • مشاوره، بازاریابی و فروش (داخلی و خارجی)
  • تولید
  • اتوماسیون و اجرای پروژه
  • سرویس و خدمات پس از فروش
  • آموزش

استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها در بخش های خدمات پس از فروش، آموزش و نیز سرویس و تعمیرات به لطف بهره مندی از انبار قطعات یدکی قوی، همواره در دستور کار این شرکت بوده و این یکی از بزرگترین وجوه تمایز میان توان رسان و رقبای خود است.
در سال های اخیر و با توجه به افزایش هزینه مصرف حامل های انرژی و اهمیت مباحث بهینه سازی مصرف، شرکت توان رسان تصمیم به ورود به عرصه صنعت ساختمان گرفت تا بتواند با استفاده از توانمندی ها و امکانات خود، گامی رو به جلو در جهت پیشرفت و اعتلای این صنعت بردارد. تمرکز بخش صنعت ساختمان، بر صرفه جویی و بهینه سازی مصرف است تا بتواند با ارائه محصولاتی در این حیطه، ضمن کاهش هزینه های مصرف، کیفیت زندگی بالاتری را نیز برای مشتریان خود فراهم آورد. هوشمندسازی کامل ادوات موتورخانه، روشنایی مشاعات و پارکینگ، کنترل تردد خودروها و افراد، سناریوهای ایمنی و امنیتی و سیستم های دورمتغیر آبرسانی از جمله خدمات این بخش می باشد.
ارزش نهادن به خواسته های مشتری بی شک یکی از مهمترین ایده های مدیریتی ما است و در همین راستا و با ارايه انواع خدمات در کمترین زمان ممکن از طریق دفاتر و نمایندگی های متعدد خود در شهرها و کشورهای مختلف و همچنین سیستم خدمات پس از فروش کامل و مجرب و اثربخش، توانسته ایم در جهت رفاه و آسودگی خیال مشتریان خود، خدماتی ارزنده و شایان توجه را انجام دهیم.
امید است که بتوانیم با شما نیز، همکاری ثمربخشی را نه به عنوان یک خریدار، بلکه به عنوان شریکی بلند مدت، در جهت رسیدن به منافع مشترکمان داشته باشیم.

تماس با ما


با ما در تماس باشید

44 44 69 27 (9821+)

00 444 222 (9821+)

info@tavanresan.com

تهران، اتوبان صدر، بلوار کاوه شمال، خیابان روشنایی، خیابان بهار شمالی، کوچه علیزاده، پلاک 5